Zpravodajství ze světa telekomunikací (GSM, GPS, satelity, PDA atd) - Politika, kultura, společnost, iStyl. - WAP, WML a XML - vše pro vývojáře - Založte si svoje email distribuční fórum zdarma. - Prodávejte a nakupujte zboží z druhé ruky i v aukcích - Digitální hudba, zvuk, MP3 formát - Počítačové hry - Avizujeme vaši novou poštu přímo na váš mobilní telefon nebo pager. - Počítačový grafika - zprávy, tipy a triky. - Zábava na Mobil serveru
Klikni sem pro navrat na hlavni stranku

 pátek, 31.5. Portské českého internetu Náš čas: 19:48

HLEDEJ!

   v iPORTu
   v InternetuVydáno: 13.9.1999 - 11:31

Mageo parník skončil taháním pistolí

Mageo parník - fyzické setkání virtuálních identit z Magea - neprobíhal zcela podle bontonu a došlo i na tahání pistolí.
   vytiskni článek

REKLAMA:

 Rubriky:


AMERIKA WEB


iPort pro Palm/WinCE

iPORT ve WAPuJiž tradičně pořádal diskusní server Mageo (dříve MaMedia) reálné setkání svých virtuálních celebrit - a také tradičně na parníku. Narozdíl od akcí serveru Seznam, nebo narozdíl od Mobil párty, je ale toto setkání převážně chlastací, podbarvené Bedlovou hudbou z Rádia 1.

Už začátek dával tušit, že parník neproběhne tak jednoduše - na molu stála zaparkovaná limuzína Lincoln a pětice nametených pasažérů vyvíjela maximální snahu, aby se strefila na můstek vedoucí k lodi, aniž by se vykoupala. Vzhledem k tomu, že většina ostatních zájemců o nalodění jim šla z cesty, se to podařilo, jenže pak si jeden z těch zlatých mládenců všiml, že pohřešuje šrajtofli.

Místo toho, aby zapřemýšlel, zda ji nenechal v Lincolnu, se vrhl na prvního člověka, který stál za ním a začal se s ním prát, protože to je přeci ten zloděj, který mu ukradl peněženku. Strkanici nakonec vyřešilo to, že parník odjížděl a zlatého mládence kdosi vysadil na břeh. Takže zbývali už jen čtyři, ale i s nimi to nebylo jednouché.

Sergejovci, jak se skupince této zlaté mládeže říká, dělali rozruch celou dobu - hulákali, strkali a bavili se na účet ostatních. Vše dostoupilo vrcholu, když Ondřej Biskup, toho času v podmínce, vyzval jednoho člověka, aby se šel vykoupat - čímž myslel, aby skočil z parníku do Vltavy. Svým slovům dodal váhu jednak pomocí dvou goril, které se vzal s sebou na parník, jednak pistolí. Tou se ostatně vytahoval již delší dobu. Naštěstí zakročili zaměstnanci Magea a situace se pro tentokráte urovnala.

Mageo parník, 10.9.1999 - opilci v podpalubí O něco horší to již bylo později, kdy se do incidentu dostal kvůli své dívce František Fuka a také jeden ze spolumajitelů Magea. I jemu bylo vyhrožováno pistolí - to již ale parník přirazil ke břehu a byla přizvána policie.

Policie toho mnoho nezjistila - hledanou pistoli u Ondřeje Biskupa nenašla, zajištěná pistole u jiného člověka byla držena legálně. Nakonec i napadení lidé se rozhodli trestní oznámení zatím nepodávat - spíše z obavy, aby jim opilec nezpůsoboval další problémy.

Druhý den se v auditoriích strhla vášnivá diskuse - Sergejovci argumentovali tím, že pistole byla jen atrapou a že šlo o žert, který suchoprdi nepochopili. Napadení jsou toho názoru, že atrapa vybavená mosaznými náboji není žert, který je radno chápad a znovu se začíná hovořit o trestních oznámeních. Do toho všeho je část incidentu natočena na videokazetě pro TV pořad Zavináč jedním z jeho redaktorů.

Jaký je výsledek toho všeho? Žádný - vše se doposud bouřlivě řeší na Mageu...

Patrick Zandl
Další články tohoto autoraJak byste hodnotili autora za tento článek?
(1=nejlepší; 5=nejhorší)
1 2 3 4 5
Dosavadní průměrné hodnocení: 3,15 (počet známek: 131)

Copyright (c) 1999-2000 iPort - Mobil server s.r.o., všechna práva vyhrazena
Vydává Mobil server s.r.o. Rumunská 1, Praha 2, tel:02-96309090, e-mail: redakce@iport.cz
Všichni uživatelé jsou povinni respektovat tyto podmínky.
Prohlášení o ochraně citlivých údajů naleznete zde.
iPort využívá agenturního zpravodajství ČTK a Neris s.r.o.Nejnovější

DOVOLENÁ V HOLANDSKU

Psychowalkman Galaxy - elektronická pohoda a soustředění

Dow Jones zdeprimován antidepresivem, Nasdaq v plusu díky Cisco

Dohady o úrocích znervóznily Tokio

Růst produktivity nepřinesl Nasdaqu kýžený výsledek

Zprávy o Hyundai vytlačily akcie v J. Koreji o 6,6 % nahoru

Nejčtenější

Nejlepší

Dostavba JE Temelín - energetika v širších souvislostech- 1,18

Policie ČR, aneb zaplatíte pokutu, pane...- 1,48

Přehled nejdůležitějších historických události- 1,53

Pohled zvenčí - Stát a jeho služby- 1,59

Další způsob jak z důvěřivých lidí vylákat peníze- 1,67